CEO VIDEO

CEO videa nabízejí způsob, jak budovat důvěru u zákazníků představením  lidské tváře společnosti. S pomocí těchto videí má generální ředitel možnost mluvit přímo k zákazníkům a vysvětlit, jak značka může uspokojit právě jejich potřeby. To zvyšuje prodejní úsilí při použití marketingových kampaní.

Mějte na paměti, že dlouhodobé budování důvěry je  základním kamenem marketingu.  Bez důvěry je šance, že se z návštěvníka vašich stránek stane platící zákazník, mizivá.   

Majitel a zaměstnanci každého místního obchodu by měli poznat své štamgasty  a naopak. Tento osobní vztah  však u internetového marketingu a prodeje chybí. Proč ho tedy alespoň částečně nevrátit?  

Právě CEO videa nabízejí generálnímu řediteli možnost spojit se se zákazníkem na osobní úrovni.  Může odpovědět na běžné otázky zákazníků týkající se firmy nebo značky. Co dělá společnost jedinečnou? Jak společnost dospěla k dnešní podobě? Jakou hodnotu má značka dodávat svým klientům?  
Ve First Unit vám pomůžemevytvořit scénář i koncepci, profesionální video pak  natočíme v nejlepší možné kvalitě a  naše postprodukce se postará o střih, grafiku a další prvky nutné k dokončení perfektního videa.  Jsme tady, abychom vám pomohli splnit vaše vize.

V případě vašeho zájmu o videoobsah tohoto zaměření nás neváhejte kontaktovat, rádi s vámi budeme konzultovat jednotlivé možnosti.