Jsme vizuální vypravěči. Jsme pečliví v průběhu celého procesu tvorby korporátního videa.  Víme, že vytváříme něco, co mluví za vás a vaši práci potřebnou k získání důvěry vašich klientů.    

Korporátní film je brandingové firemní video o vaší společnosti; poskytuje efektivní způsob představení společnosti, její poslání, cíle, produkty a služby pro potenciální zákazníky. First Unit vám pomůže odlišit vás od konkurence a přilákat širší publikum díky nákladově efektivnímu, poutavému a zajímavému firemnímu filmu. Na paměti máme stále posílení značky vaší společnosti.

Proč investovat do profesionálně vytvořeného korporátního filmu?

  • posílíte značku
  • spojíte se s vaší cílovou skupinou
  • vyprávíte příběh vaší společnosti v krátkém čase
  • vzbudíte zájem o vaši firmu
  • online video může zvýšit míru prokliků díky lepší pozici ve vyhledávačích po zadání klíčových slov

 

  • Pre-výrobní komunikace:  nasloucháme, diskutujeme o nápadech, řešíme vaše rozpočtové možnosti. V úzké spolupráci s vámi vytvoříme scénář, zajistíme štáb
  • Realizace: naše produkce kompletně zajistí natáčení za použití technologie přizpůsobené vaší představě a rozpočtu
  • Postprodukce: profesionální střih, dosazení komentářů, grafiky, animace a vhodného hudebního podkresu pro zajištění výstupu v podobě profesionálního a perfektního videa, které vás odliší od konkurence

Sizzle Reels:

Během jedné až tří minut zaujměte lákavým pohledem na to, co nabízíte a co vás odlišuje od ostatních. Vystihnout správně podstatu vaší značky v tak krátkém čase je jemně pilovanou dovedností, kterou disponujeme. 

Než začneme pracovat na projektu, pozorně vám nasloucháme. Jedině tak se dozvíme, v čem jste jedineční, jakou zprávu budeme sdělovat a kdo je vaším  publikem. Citlivě zvolíme způsob, jak vaše posleství přetlumočíme, jak jej sladíme s konkrétními zájmy vaší cílové skupiny. 

Poté, co porozumíme vaší značce a vašim cílům, využijeme všech nástrojů včetně hudby, tónu, nálady či střihu tak, abychom této vize dosáhli. 


Business video - Obchodní video

Jaký je příběh vašeho podnikání? Co vás odlišuje od všech ostatních? A může vám vaše publikum věřit? Obchodní videa - ať už se jedná o instruktážní video, video „o nás“ nebo rozhovory s majitelem či generálním ředitelem -  jsou mocným  nástrojem, který umožní vašemu cílovému publiku plně pochopit hodnotu vaší společnosti.

Na webu může každá společnost působit skvěle.  Ale je  za virtuální firmou i ta skutečná? Ubezpečte uživatele stránek, že vám mohou věřit. Video „o nás“ ukazuje reálné kanceláře, zaměstnance a jejich práci.  CEO video popisuje vizi zakladatele. Vysvětlující video zase demonstruuje výhody konkrétní služby.  Obchodní videa zkrátka významně pomohou zajistit transparentnost, což může být  vaší přidanou hodnotou.

Rádi vám pomůžeme vytvořit scénáře a natočit profesionální video, které se stane vaší výjimečnou vizitkou.  

Video testimonials - Video reference

Jednou z nejtěžších výzev, kterým čelí dnešní obchodníci, je přesvědčit všechny o pravdivosti svých tvrzení.  Dokažte potenciálním klientům, že zprávy, kterými prezentujete vaši společnost, produkty a služby, jsou pravdivé. Videoposudek je bonusem ke všem seznamům výhod, tabulkám a grafům.  

Lidé rádi slyší přesvědčivý příběh. Máte konkrétního spokojeného zákazníka, který ocení vaši spolupráci,  popíše změnu stavu před a po setkání s vámi či vaším produktem, pochvaluje si vaši schopnost vyřešit jeho potřeby?  Při prodeji bezkonkurenční!  Kvalitní videoposudek je silným prohlášením o vaší značce a vašich standardech.