PRODUKTOVÁ VIDEA

Vaše cenné produktové stránky si nepochybně zaslouží profesionální produktová videa namísto domácího videa pořízeného iPhonem.  Nejen obsah, ale také kvalita videoobsahu má vliv na rozhodování o koupi.

Ve skutečnosti jsou  produktová videa v e-komerci nejbližším způsobem, jak se vámi nabízeného zboží „dotknout“ před nákupem. Profesionálně vytvořená videa na vašich stránkách dopomohou k lepší konverzi uživatelů, než u vložených amatérských záběrů.   

Budeme s vámi úzce spolupracovat, abychom našli nejlepší přístup pro konkrétní sadu produktů a cílů. Umíme zajistit, aby vaše video mohlo být vidět ve vyhledavačích, sociálních sítích i na mobilních platformách.  

V případě vašeho zájmu o videoobsah tohoto zaměření nás neváhejte kontaktovat, rádi s vámi budeme konzultovat jednotlivé možnosti. 

Osvětlení, pozadí, kvalita a úhly kamery, HD rozlišení, možnost zvětšení a zmenšení na detaily, kvalitní post-produkční prostředky, jako je dynamický text a hudba - to vše jsou důležité aspekty produktového videa.